Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
Derby Krakowa Nie Po Myśli Cracovi :(

Mały_Cracovia

Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 7

PostWysłany: Nie 23:03, 21 Paź 2007    Temat postu: Derby Krakowa Nie Po Myśli Cracovi :(

Zakończyły się 171 derby starego miasta Kraków nie zakończyły sie pomyśli
przyjaciela klubowego Arki Cracovi Kraków, bowiem przegrała ona na Kałuży 1:2 Sad

Cracovia mecz zaczęła z wyskiego C, gdyż juz w drugiej minucie spotkania stwórzyła sobie stuprocentwoą okazje do strzelenia bramki. Inicjatowa stała po stronie gospodarzy,lecz niestety w 43 minucie po żucie rożnym bitym przez Wiślaka Kamila Kosowskiego dopadl Marek Zieńczuk. i nie dał szans Arturowi Cabajowi.
To jednak nie załamało Cracoviaków, iż znamy ich od strony walki do samego końca tak samo jak i kbiców.
Po przerwie p0onownie padła bramka dla wiślaków. Artur Cabaj jednak nie powiedział to koniec, przeciwnie zagrzewał swych kolegów do walki. Niestety Cracovi udało sie zdobyc tylko honorową bramkę.

Może wpływ na wynik miala mała frekwencja na meczu, gdyż prezes cracovi ze względu na bezpieczeństwo wpuścił na stadion 3500 widzów.

No cóż pozostaje wierzyć, iż we wiośnie cracovia zrewanżuje się za porażkę przy ulicy Kałuzy.