Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
Kolejna porażka rezerw

Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 26

PostWysłany: Śro 16:07, 28 Lis 2007    Temat postu: Kolejna porażka rezerw

Trzy zwycięstwa, trzy remisy i aż dziesięć porażek przy bilansie bramkowym 11:28 to bilans naszych rezerw w rozgrywkach czwartej ligi. Ta dziesiąta porażka nastąpiła w meczu z Zatoką Puck (w przeszłości SSA Luzino), w której występuje kilku zawodników w przeszłości występujących w Arce. Wynik 0 : 1 oddaje to, co działo się na boisku. Nieznaczna przewaga gości została przypieczętowana golem zdobytym w 29 minucie a jego autorem był Bloch. Nasz zespół najlepszą okazję do wyrównania miał na początku drugiej części spotkania, kiedy to strzał Galibarczyka z najwyższym trudem obronił Waldemar Stanik. Kiedy w 68 minucie drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał Jarosław Felisiak stało się jasne, że żółto – niebiescy znów zejdą z boiska jako pokonani. Za tydzień ...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.arkamzks.fora.pl Strona Główna -> Wyniki Z Meczy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)