Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy

Dołączył: 08 Paź 2007
Posty: 26

PostWysłany: Sob 17:22, 27 Paź 2007    Temat postu: Arka Gdynia Vs Motor Lublin

Bezproblemowe zwycięstwo na koniec rundy

Bezproblemowe zwycięstwo 2 : 0 odniósł nasz zespół ostatniej kolejce rundy jesiennej. Dwie bramki zdobyte w przeciągu dwóch minut były ciosami, po których przestraszony Motor już się nie podniósł. W zespole gości zagrało dwóch piłkarzy Arki wypożyczonych do tego klubu. Mateusz Kołodziejski jak zwykle imponował szybkością i ciągiem na bramkę, z kolei Michał Płotka opuścił boisko w 75 minucie ukarany przez sędziego czerwoną kartką za faul na Radosławie Wróblewskim.

Już w najbliższą środę mecz pucharowy w Krakowie z Cracovią, za tydzień „wiosenne” derby z Lechią a 11 listopada ostatni mecz ligowy w Poznaniu z Wartą.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.arkamzks.fora.pl Strona Główna -> Wyniki Z Meczy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)