Zaloguj Rejestracja Profil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości FAQ Szukaj Użytkownicy Grupy
Lech Poznań Vs Cracovia Karków 3:1

Maly_Cracovia

PostWysłany: Sob 22:55, 27 Paź 2007    Temat postu: Lech Poznań Vs Cracovia Karków 3:1

"Kolejorz" pokonał na własnym stadionie Cracovię 3:1. Dobrą formą błysnął strzelec dwóch goli dla Lecha - Hernan Rengifo. Gospodarze od 63 minucie grali w dziesiątkę, po czerwonej kartce dla Quinterosa.

Podopieczni Franciszka Smudy bardzo dobrze rozpoczęli mecz. W 25 minucie z błędu Łukasza Skrzyńskiego, który źle wybił piłkę spod własnego pola karnego i biernej postawy na osiemnastym metrze Przemysława Kuliga skorzystał Hernan Rengifo.Napastnik "Kolejorza" przymierzył z dystansu, piłka obiła jeszcze słupek bramki Marcina Cabaja i wpadła do siatki bramki Cracovii.

W 61 minucie Rengifo podwyższył na 2:0. Dobrym podaniem popisał się Rafał Murawski, obrońcy "Pasów" domagali się odgwizdania spalonego, ale asystent sędziego nie popełnił błędu puszczając grę i Peruwiańczyk zdobył swoją drugą bramkę w dzisiejszym meczu z bliska pokonując Cabaja.

Dwie minuty później drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Henry Quinteros. Pomocnik Lecha dostał kartkę, ponieważ domagał się żółtego kartonika dla przeciwnika.Gospodarzom nie przeszkodziła gra w osłabieniu. W 90 minucie trzeciego gola dla Lecha zdobył Dimitrije Injac. Z prawej strony w pole karne dośrodkował Piotr Reiss, a rezerwowy napastnik "Kolejorza" głową skierował piłkę do siatki.W doliczonym czasie gry honor krakowian uratował Paweł Nowak, który najpierw wślizgiem wyłuskał piłkę na linii pola karnego, a potem po rykoszecie skierował piłkę do bramki gospodarzy. Jako, że feralna interwencja Dawida Kucharskiego zmieniła kierunek lotu piłki, bramkę zaliczono na konto lechity.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.arkamzks.fora.pl Strona Główna -> Wyniki Z Meczy. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)